Przyczepki Thule – teraz w nowej, niższej cenie!

THULE Chariot Lite

Thule Chariot Lite to bardzo lekka i nowoczesna przyczepka, która posiada przemyślaną konstrukcję i aerodynamiczny kształt. Dzięki temu bardzo łatwo jest się z nią poruszać nawet po wymagających trasach. Specjalnie zaprojektowane zawieszenie zapewnia doskonałą amortyzację, a specjalny system VersaWing umożliwia wyjątkowo łatwe i szybkie przekształcenie przyczepki w wózek spacerowy lub jogger.

THULE Chariot Lite 1

Przyczepka Thule Chariot Lite jest także bardzo łatwa do złożenia i zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu z łatwością zmieści się w bagażniku samochodu. Komfort użytkowania zapewnia także funkcja Click n’ Store™, dzięki której można przechowywać w wózku zestaw adaptacyjny do roweru oraz zestaw spacerowy.

 

Specjalne, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa gwarantują bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy. Do zestawu dołączone są także dwie folie: przeciwdeszczowa i przeciwsłoneczna. Przyczepka Thule Chariot Lite dostępna jest w wersji dla jednego lub dwójki dzieci. Atutem tego modelu jest bardzo korzystny stosunek ceny do jakości.

 

THULE Chariot Cross

Przyczepka Thule Chariot Cross również dostępna jest w wersji pojedynczej i podwójnej. Jest to wielofunkcyjny model, który w każdej chwili możemy przekształcić z przyczepki rowerowej w wózek biegowy, spacerowy lub wózek do uprawiania biegów narciarskich. Podobnie jak w przypadku Thule Chariot Lite, możliwe jest to dzięki obecności systemu VersaWing.

THULE Chariot Cross 1

Przyczepka Thule Chariot Cross posiada 5-punktowe pasy, folię przeciwdeszczową i przeciwsłoneczną oraz regulowane zawieszenie oparte na resorach, które zapewnia wyjątkową płynność jazdy. Miękko wyścielone siedzenie z funkcją regulacji oparcia sprawia, że maluch czuje się komfortowo nawet na długich trasach.

 

Dużym atutem modelu Thule Chariot Cross jest tylna torba, w której można przechowywać dodatkowe akcesoria. Takie rozwiązanie jest niezastąpione podczas dłuższych wycieczek. Jeśli chcemy uprawiać jogging, możemy w każdej chwili ją złożyć. Podobnie, jak Thule Chariot Lite, przyczepka Cross wyposażona została w funkcję Click n’ Store™.

 

THULE Chariot Sport

Thule Chariot Sport to najbardziej zaawansowany model przyczepki, który adresowany jest w szczególności do rodziców, którzy planują przemierzać z maluchem długie trasy. Dzięki innowacyjnej, aerodynamicznej konstrukcji, która dostosowana jest zarówno do potrzeb rodzica, jak i malucha, jazda z przyczepką jest wyjątkowo przyjemna.

 

Model Thule Chariot Sport sprawdzi się zarówno podczas spacerów po parku, jak i wtedy, gdy chcemy wybrać się na dłuższą wycieczkę rowerową, pojeździć na rolkach lub pobiegać. Produkt wyposażony został w funkcje VersaWing oraz Click n’ Store™, dzięki czemu mamy przy sobie zestaw adaptacyjny do roweru oraz zestaw spacerowy i w każdej chwili możemy przekształcić przyczepkę w wózek i odwrotnie. Przyczepka posiada dużą torbę na dodatkowe akcesoria, która przydaje się podczas dłuższych wycieczek.

THULE Chariot Sport 1

Regulowane zawieszenie niweluje wszelkie wstrząsy dzięki czemu gwarantuje stabilną i łagodną jazdę. Przyczepka Thule Chariot Sport wyposażona została także w hamulec tarczowy, który zapewnia kontrolę hamowania w przypadku stromych nawierzchni. Dzięki dopracowanemu systemowi pasów bezpieczeństwa mamy pewność, że w trakcie jazdy lub na postoju dziecko nie wypadnie z przyczepki.

 

Dodatkowym atutem modelu Thule Chariot Sport jest kabina Climate Control Cockpit, która dzięki wyjmowanym oknom i osłonie przeciwsłonecznej umożliwia dostosowanie do panujących warunków pogodowych. Regulowane, wyściełane siedzenie sprawia, że jazda w przyczepce jest dla malucha wyjątkowo komfortowa. Przyczepka Thule Chariot Sport dostępna jest w dwóch wersjach: do przewożenia jednego oraz dwójki dzieci.

 

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż wszystkie prezentowane przyczepki rowerowe są atestowane oraz spełniają szereg wyśrubowanych norm bezpieczeństwa. Producent ponadto daje gwarancję 10 lat na ramę przyczepki.

Przyczepki Thule to doskonały wybór dla rodziców, którzy lubią spędzać czas aktywnie. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym przyczepki THULE dostępne są teraz w nowej, niższej cenie!

Oceń ten post:
Ocena: 0 na 5
Liczba oddanych głosów 0

Zobacz również


Komentarze

O nas

Lubimy się ruszać, jeszcze bardziej lubimy to robić razem. 

Po raz pierwszy spotkaliśmy się z wózkami do biegania ponad 10 lat temu, będąc na studenckim wyjeździe w Stanach Zjednoczonych. Wtedy w Polsce bieganie nawet nie wchodziło do tzw. “main streamu”, a tam widok rodziców pchających swoje pociechy w wózkach na ogromnych kołach był czymś naturalnym.

Więcej...

Ostatnie
wpisy
Najczęściej
czytane
Chmura
tagów