Recenzja wózka do biegania BOB Utility Stroller

Wózek jest genialny! 

Zamawiając wózek BOB Utility Stroller, bałem się, że pomimo dobrych opinii leśny teren po którym często biegam okaże się zbyt wymagający i maluch będzie narażony na zbyt duże wstrząsy.

Na szczęście nie tylko lubi nasze wspólne wypady w teren, ale i przesypia je niemal w całości :-), co jest najlepszą rekomendacją BOBa, jaką można chyba wystawić.

 

Przebiegliśmy już ponad 200 kilometrów, z czego większość po naszym ślicznym Lesie Karolewskim i choć dostrzegam kilka rzeczy, których brakuje lub które trochę mi przeszkadzają - zbyt krótka linka bezpieczeństwa, uchwyt mógłby być wysunięty bardziej w tył lub regulowany (mam 188 cm wzrostu i całe szczęście, że utrzymuję krótki krok biegowy, gdyż inaczej kopałbym w wózek), a oparcie mogłoby być unoszone nieco wyżej - to zdecydowanie polecam ten model każdemu, kto myśli o bieganiu z dzieckiem w terenie.

 Opinia od klienta sklepu wozimysie.pl.

https://wozimysie.pl/kategoria/bob/bob-sport-utility-stroller

 

Oceń ten post:
Ocena: 0 na 5
Liczba oddanych głosów 0

Zobacz również


Komentarze

O nas

Lubimy się ruszać, jeszcze bardziej lubimy to robić razem. 

Po raz pierwszy spotkaliśmy się z wózkami do biegania ponad 10 lat temu, będąc na studenckim wyjeździe w Stanach Zjednoczonych. Wtedy w Polsce bieganie nawet nie wchodziło do tzw. “main streamu”, a tam widok rodziców pchających swoje pociechy w wózkach na ogromnych kołach był czymś naturalnym.

Więcej...

Ostatnie
wpisy
Najczęściej
czytane
Chmura
tagów